Summer Love 4

12 Temmuz – 12 Ağustos 2018

 

EKAV / Eğitim, Kültür ve Araştırma Vakfı, özgün tarzlarıyla dikkat çeken genç sanatçıların eserlerinden oluşan “Summer Love 4” grup sergisini 12 Temmuz - 12 Ağustos 2018 tarihleri arasında Ekavart Gallery’de sanatseverlerle buluşturuyor.

Türkiye’nin ilk online sanat televizyonu ARTtv’nin bünyesinde bulunan “Ulaşılabilir Sanat Platformu” olan ARTtvStore’dan seçilen eserlerin de yer aldığı sergimizle koleksiyonculuğa ilk adım atabilir ya da var olan koleksiyonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinize sanat eseri hediye ederek sanatı ve genç sanatçıları da destekleyebilirsiniz.

Sanatçılar:

Banu Özkan, Büşra Kölmük, Ceyhun Topçu, Çağdaş Erçelik, Damla Öztürk, Dilara Mataracı, Doruk Paksoy, Durmuş Bahar, Duygu Önal, Ege Subaşı, Emrah Önal, Fatma Avcılar, Fatma Çakmak, Filiz Top Aksoy, Galip Olcayto, Gürkan Çay, Kaan Saatçi, Karis Deniz Kara, Melih Çebi, Muhsine Bahar Polat, Neşe Karataş, Oğuz Kaleli, Özge Kahraman, Özge Kul, Özlem Çetin, Rana Balca Ülker, Sefa Karakuş, Sevim Kaya, Şerife Gül Çakmak, Yalçın Bilgin ve Zeynep Sağır.

 

Basın kitini bilgisayarınıza indirmek için:

www.ekavartgallery.com/assets/summerlove4_basin.zip